Frequently Asked Questions

Sıkça Sorulan Sorular

What is North Cyprus Stock? North Cyprus Stock nedir?

North Cyprus Stock offers stock photography and video footage from all over North Cyprus that you can use in commercial advertising activities or destination marketing.

North Cyprus Stock sizlere ticari reklam faaliyetlerinde veya destinasyon pazarlamalarında kullanabileceğiniz Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanından stok fotoğraf ve video görüntüleri sunmaktadır.

How can i buy? Nasıl satın alırım?

Our regular prices 10€ for photos and 20€ for video footages. But if you buy packages on our pricing menu, you can have discounts up to 60% off.

Normal fiyatlarımız fotoğraflar için 10€ ve video çekimleri için 20€’dur. Ancak fiyat menümüzden paket satın alırsanız %60’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

How packages works? Paketler nasıl çalışır?

When you completed payment of your packages, we will open a credit account for you on our systems. And you can use your credits whenever you want.

Paketlerinizin ödemesini tamamladığınızda sistemlerimizde sizin için bir kredi hesabı açacağız. Kredilerinizi istediğiniz zaman stok fotoğraf ve video çekimleri almak için kullanabilirsiniz.

How can i order? Nasıl sipariş veririm?

First you will choose and send us a list of photos and video footages with product codes, we will upload your order on google drive and share downloadable link with you.

Öncelikle ürün kodlarını içeren bir fotoğraf ve video çekimleri listesi seçip bize göndereceksiniz, siparişinizi google drive’a yükleyeceğiz ve indirilebilir bağlantıyı sizinle paylaşacağız.

How often you upload new shootings? Ne sıklıkla yeni çekimler yüklüyorsunuz?

Our team work full-time to shoot the most beautiful photos and videos to upload on our system.

Ekibimiz, sistemimize yüklemek için en güzel fotoğraf ve videoları çekmek için tam zamanlı çalışıyor.

Can we request shooting on certain subjects? Belirli konularda çekim talep edebiliyor muyuz?

Yes. When you buy packages on our system, you can send us specific locations or subjects to shoot for you. But it doesn’t include shootings with casting and production costs.

Evet. Sistemimizden paket satın aldığınızda, sizin için çekim yapmamız gereken belirli yerleri veya konuları bize gönderebilirsiniz. Ancak oyunculuk veya yapım maliyeti olan çekimler buna dahil değildir.

Do my credits have an expiration date? Kredilerimin bir son kullanma tarihi var mı?

No. You can use your credits lifetime.

Hayır. Bir kere aldığınız krediyi ömür boyu kullanabilirsiniz.

Is it possible to buy all rights of any specific photo or video footage? Belirli bir fotoğraf veya video çekiminin tüm haklarını satın almak mümkün müdür?

Yes. But the price will be much more higher to sell all rights of the photo or footage. Please contact us about it.

Evet. Ancak fotoğraf veya video çekiminin tüm haklarını satmak için fiyat çok daha yüksek olacaktır. Lütfen iletişim iletişim geçin.